کتابخانه

منابع آموزشی برای کلاس غیر حضوری زبان

منابع آموزشی کلاس غیر حضوری مکالمه زبان انگلیسی:

سری کتابهای Speakout از  انتشارات PEARSON با همکاری BBC Worldwide  و BBC learning English از مبتدی تا پیشرفته در ۲۶ ترم ۲۰ جلسه ای آموزش داده می شود.

Speakout یک دوره زبان انگلیسی است که شامل محتوای ویدیویی از بی بی سی برای درگیر کردن دانش آموزان و آسانتر کردن تدریس است.

این یک رویکرد متعادل در مباحث ، توسعه زبان و مهارت های شغلی را دنبال می کند. فعالیتهای گفتاری برجسته هستند ، اما به اندازه سایر مهارتهای اصلی خواندن ، نوشتن و گوش دادن نیستند ، که بطور منظم در کل توسعه می یابد.

کتابهای speakout برای کلاس غیر حضوری مکالمه زبان انگلیسی

 

 

در ویدئوی زیر آقای Steve Oakes توضیح میدهد که چگونه کتابهای speakout به دانشجویان برای یادگیری بهتر کمک میکند

 

 

منابع آموزشی کلاس غیر حضوری آیلتس:

منابع آیلتس سری کتاب های  MINDSET for IELTS از انتشارات Cambrige است که هر کتاب در سه ترم آموزش داده می شود.

Mindset یک دوره چند سطحی از سازمانی است که آزمون IELTS را تولید می کند ، مهارت های انگلیسی دانش آموزان را توسعه می دهد و آنها را به طور کامل برای روز آزمون آماده می کند. ترکیبی منحصر به فرد از محتوای چاپی و آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند تا طول دوره و تمرکز را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. واحدهای مبتنی بر موضوع هر چهار مهارت را به نوبه خود پوشش می دهند و پیدا کردن آنچه می خواهید آسان می شوند.

هر سطح شامل استراتژی های یادگیری ، تمرین مهارت ها و تمرین امتحان است که برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به نمره هدف خود طراحی شده است. ماژول های مهارت های آنلاین تمرین اضافی را ارائه می دهند و ماژول های Corpus informed  به زبان آموزان کمک می کند تا از اشتباهات رایج خودداری کنند این دوره مناسب برای دانشجویانی است که برای ماژول دانشگاهی آماده می شوند .

 

 Mindset-For-IELTS برای کلاس غیر حضوری آیلتس

 

ویدئوی زیر در مورد این کتابهای ارزشمند و کاربردی توضیح میدهد:

 

برای امتیاز دادن به این مطلب روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین آرا ۴.۸ / ۵. تعداد آرا: ۲۱۳

هنوز کسی به این مطلب رای نداده است. اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *