منابع آموزشی برای کلاس غیر حضوری زبان

منابع آموزشی دوره های مجازی مکالمه زبان انگلیسی

برای آموزش عمومی زبان انگلیسی با محوریت مکالمه و آموزش و تمرین مهارت های چهارگانه از سری کتابهای Speakout از  انتشارات PEARSON با همکاری BBC Worldwide  و BBC learning English از مبتدی تا پیشرفته در ۲۶ ترم ۲۰ جلسه ای آموزش استفاده می شود.

Speakout جدیدترین سری از کتابهای آموزش زبان انگلیسی که ضمن تقویت مکالمه تمام مهارت های لازم یک زبان را آموزش می دهد و تقویت می کند.این سرس کتابها با داشتن بخشهای متعدد از جمله ویدئو های بسیار متنوع و تمرینات کاربردی برای این ویدئوها، دیکشنری تصویری ، منابع گرامری و لغات و اصطلاحات و همچنین تمرینات تکمیلی برای مهارت های چهارگانه، کتابهای بسیار موفق و کاملی برای یادگیری زبان انگلیسی هستند.

این سری کتابها با رویکرد متعادل در مباحث ، توسعه زبان و مهارت های شغلی را دنبال می کنند. فعالیتهای گفتاری برجسته این کتاب در کنار سایر مهارتهای اصلی خواندن ، نوشتن و گوش دادن که بطور منظم در مجموع مهارت های جهارگانه شمارا توسعه میدهند و شمارا برای داشتن مهارت لازم برای شرکت در آزمون های بین المللی از جمله IELTS آماده می کنند.

کتابهای speakout برای کلاس غیر حضوری مکالمه زبان انگلیسی

 

 

در ویدئوی زیر آقای Steve Oakes توضیح میدهد که چگونه کتابهای speakout به دانشجویان برای یادگیری بهتر کمک میکند

 

 

منابع آموزشی کلاس غیر حضوری آیلتس:

منابع آیلتس سری کتاب های  MINDSET for IELTS از انتشارات Cambridge است که هر کتاب در سه ترم آموزش داده می شود.

بیشتر بخوانید  آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی در خانه

Mindset یک دوره چند سطحی منتشر شده توسط دانشگاه کمبریج است که به بهترین شکل شما را برای آزمون IELTS آماده می کند و مهارت های انگلیسی لازم را توسعه می دهد و شما را به طور کامل برای روز آزمون آماده می کند. ترکیبی منحصر به فرد از محتوای چاپی و آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند تا طول دوره و تمرکز را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. 

هر سطح شامل استراتژی های آزمون برای هر مهارت ، تمرین مهارت ها و تمرینات امتحان آیلتس که برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به نمره هدف خود طراحی شده است. Online Components  تمرینات اضافی آنلاین ارائه می دهند و ماژول های Corpus informed  به زبان آموزان کمک می کند تا از اشتباهات رایج خودداری کنند. این دوره مناسب برای دانشجویانی است که برای آزمون General و Academic آماده می شوند.

 

 Mindset-For-IELTS برای کلاس غیر حضوری آیلتس

 

ویدئوی زیر در مورد این کتابهای ارزشمند و کاربردی توضیح میدهد:

 

برای امتیاز دادن به این مطلب روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین آرا ۴.۸ / ۵. تعداد آرا: ۲۱۳

هنوز کسی به این مطلب رای نداده است. اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *