تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی (رایگان)

قبل از هر گونه ثبت نام در کلاس های زبان بهتر است با انجام آزمون تعیین سطح از میزان تسلط کنونی خود به زبان انگلیسی آگاهی یابید . سپس با آگاهی از نتیجه تعیین سطح خود و مشاوره مربی میتوانید بهترین تصمیم را جهت انتخاب کلاس متناسب با شرایط خود بگیرید. با توجه به اهمیت موضوع انجام این تست الزامی و به عنوان پیش نیاز تمامی دوره های زبان انگلیسی منظور شده است

این آزمون به شکل شفاهی و مانند بقیه کلاس های زبان آموزشگاه اسپریچو بصورت غیر حضوری خواهد بود. با مشخص شدن وضعیت تان در آزمون تعیین سطح میتوانید راحتتر برای آینده زبانی خود تصمیم گیری نمایید.

برای شرکت در این آزمون رایگان پس از ثبت نام در سایت (از طریق دکمه زیر)  در ساعات بین ۹ تا ۱۷  از طریق دکمه زیر و نرم افزار واتساپ با آموزشگاه تماس گرفته تا نوبت تست برای شما مشخص گردد.

برای امتیاز دادن به این مطلب روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین آرا ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

هنوز کسی به این مطلب رای نداده است. اولین نفر باشید.

اطلاعات دوره

مربی دوره

جلال سبزه واری جلال سبزه واری سوپروایزر

من از سال ۸۴ شروع تدریس کرده ام و در کنار مشاغل و علایق دیگرم ، تدریس زبان انگلیسی را به عنوان موثر ترین حرفه مورد علاقه ام ادامه دادم. در رزومه من مدیریت آموزشی در این حوزه کاری برای مجموعه های مختلف وجود دارد. سیستم آموزش آنلاین را بیش از پنج سال پیش آزمایش کردم و کارهای مطالعاتی، آزمایشی و اجرایی زیادی نیز در این زمینه انجام داده ام . من معتقد هستم که این روش آموزش فرصت بسیار خوبی را برای عده زیادی که امکان آموزش حضوری ندارند ایجاد می کند. آموزش آنلاین دیگر آینده آموزش نیست زیرا ثابت شده است که یک راه حل موثر و مفید و بسیار مقرون به صرفه ای است.

رایگان

رایگان

آنچه دیگران گفته اند


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *