مرکز آزمون مجازی

اسپریچو - مرکز آزمون مجازی 1

آزمون آیلتس شبیه سازی شده 

مرکز آزمون اسپریچو با هدف ایجاد امکان انجام آزمون آیلتس (IELTS) برای کاربران آنلاین ایجاد شده است. در این مرکز انجام آزمون آزمایشی آیلتس برای اشخاصی که به دلایل مختلف آموزش از راه دور را انتخاب کرده اند مناسب است. در این مرکز آزمون شبیه سازی شده آیلتس توانای های افراد در زبان انگلیسی در چهار مهارت Listening, Reading, Writing  و Speaking در دو دسته عمومی (General)  و آکادمیک(Academic) ارزیابی می شود.

آزمون‌ آزمایشی آیلتس (IELTS Mock)

آزمون آزمایشی، شبیه سازی شده آزمون آیلتس است که برای سنجش میزان آمادگی داوطلبان و نیازسنجی ایشان به منظور برنامه ریزی آموزشی انجام می شود و همچنین برای آشنا کردن دانشجویان با مراحل مخالف آزمون و حال و هوای آزمون آیلتس توصیه می گردد.شرکت در آزمون‌های ماک آیلتس، فرصتی فوق العاده است تا خود را با هزینه ای کم در شرایط یک آزمون واقعی آیلتس قرار دهید و سطح دانش و آمادگی خود را نیز برای چنین امتحانی محک بزنید.

  • سوالات آزمون کتبی: سوالات بخش های Reading و Listening مورد استفاده در آزمون های ماک آیلتس از منابع معتبر تهیه شده  این سوالات مولفه‌های روانسنجی (Psychometrics) مانند پایایی (Reliability)، روایی (Validity)، میزان دشواری (Item Facility) و میزان تمایزگرایی (Item Discrimination) با آمارهای روان سنجی مندرج در سایت ielts.org  برابری می‌کند.
  • پاسخ نامه: مطابقت پاسخ نامه‌ها در این نمونه آزمون آیلتس با آزمون رسمی آیلتس تا حدود زیادی متفاوت است و شرکت کنندکان باید برای شرکت در آزمون رسمی آیلتس با نحوه استفاده از پاسخ نامه ها و وارد کردن جواب ها در آنها آشنا شوند.
  • بخش نگارش: موضوعات بخش نگارش (Writing) آزمون آزمایشی آیلتس (در هر دو ماژول آکادمیک و جنرال) از سوالات دوره های پیشین آزمون اصلی انتخاب شده اند  سعی می‌شود سوالات متعادل از نظر دشواری  که اکثر داوطلبان در درک و ایده پردازی در آنها با چالش مواجه هستند انتخاب شوند تا به بهترین نحو ممکن مهارت نوشتاری مورد محک قرار بگیرد.
  • آزمون شنیداری: توصیه می شود برای انجام قسمت شنیداری آزمون در مکانی آرام باشید و با استفاده از گوشی به فایل های صوتی گوش کنید.
  • مراقبین آزمون: با توجه به اینکه آزمون تحت اینترنت انجام می شود و داوطلبان مکان و زمان شرکت در آزمون را تعیین می کنند، مراقبت از نحوه شرکت در آزمون شبیه سازی شده آیلتس به عهده ایشان است و میزان تعهد شما به رعایت اصول در به دست آوردن نتیجه قابل اعتمادتر موثر است.
  • آزمون شفاهی: آزمون شفاهی کاملا با استاندارد های مراکز برگزاری آزمون اصلی برگزار مطابقت دارد و برای مصاحبه از اساتیدی انتخاب می شود که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا در رشته آموزش زبان انگلیسی بوده و همگی سابقه تدریس حرفه ای در زمینه آموزش داوطلبان آیلتس را دارند.

سوالات بخش شفاهی (Speaking) از سوالات رایج در آزمون های اصلی آیلتس انتخاب شده اند و نحوه انجام آزمون شفاحی آیلتس کاملا مطابق آزمون آیلتس واقعی ایجاد شود.

بعد از پایان آزمون شفاهی، ممتحن نمره داوطلب را در ۴ پارامتر صحبت کردن روان و پیوسته ، تلفظ، دایره واژگان و کاربرد درست و متنوع ساختارهای دستوری به او اعلام می کند و توضیحات جامعی را در خصوص هر نمره ارائه می‌دهد.

  • تحلیل بخش نگارش:  متن نوشتاری داوطلب در تسک ۱ و تسک ۲ بخش نگارش  (Writing)توسط ممتحن خوانده  می شود و موارد لازم در حوزه انتخاب واژگان (Word Choice)، همنشینی واژگان (Collocation)، دستور زبان و نیز در ایده پردازی مرتبط با موضوع  (Task Response)  و پیوستگی بین جملات و ایده ها  (Cohesion and  Coherence)  برای شما در یک فایل صوتی ارزیابی و ارسال می شود.
  • انتخاب زمان دلخواه آزمون شفاهی و تحلیل بخش نگارش: لازم به ذکر است که آزمون شفاهی ماک  در روز و ساعت های مختلف انجام می شود و مانند قسمت های دیگر به انتخاب شما زمان انجام آن هماهنگ می شود.
  • ارسال فایل های صوتی: پس از انجام مصاحبه شفاهی و تحلیل رایتینگ، فایل های صوتی مصاحبه شفاهی، تحلیل مصاحبه شفاهی و تحلیل رایتینگ با فرمت MP3 در پورتال اختصاصی شما آپلود شده و برای دانلود در اختیار شما خواهد خواهد گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

برای امتیاز دادن به این مطلب روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین آرا ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲

هنوز کسی به این مطلب رای نداده است. اولین نفر باشید.

اطلاعات دوره

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مدرس دوره

جلال سبزه واری جلال سبزه واری نویسنده

من از سال ۸۴ شروع تدریس کرده ام و در کنار مشاغل و علایق دیگرم ، تدریس زبان انگلیسی را به عنوان موثر ترین حرفه مورد علاقه ام ادامه دادم. در رزومه من مدیریت آموزشی در این حوزه کاری برای مجموعه های مختلف وجود دارد. سیستم آموزش آنلاین را بیش از پنج سال پیش آزمایش کردم و کارهای مطالعاتی، آزمایشی و اجرایی زیادی نیز در این زمینه انجام داده ام . من معتقد هستم که این روش آموزش فرصت بسیار خوبی را برای عده زیادی که امکان آموزش حضوری ندارند ایجاد می کند. آموزش آنلاین دیگر آینده آموزش نیست زیرا ثابت شده است که یک راه حل موثر و مفید و بسیار مقرون به صرفه ای است.

ثبت نام رایگان

رایگان

IELTS mock

IELTS mock

این بخش هیچ درسی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *