درباره ما

اسپریچو ارائه کننده نسل جدید کلاس های آموزشی مجازی زبان مکالمه محور می‌باشد.
E-Learning یا آموزش مجازی راه حل نوین برای ارائه خدمات آموزشی به کسانی است که به دلایل مختلف حضور در کلاس های فیزیکی برایشان مقدور نیست.

آموزش مجازی زبان انگلیسی به علت نیاز به ارتباط افراد در آموزش, تمرین و یادگیری زبان تا قبل از این میسر نبوده است ولی خوشبختانه با مهیا شدن بستر اینترنتی اکنون امکان برگزاری کلاس های مکالمه زبان انگلیسی و آیلتس با محوریت ارتباطات انسانی مقدور شده است.

ما خود را متعهد کرده ایم که آموزش را از سیستم سنتی و محدود به مکان های خاص به خانه و محل کار شما بیاوریم. در آموزش مکالمه و آیلتس با اولویت قراردادن ارتباطات انسانی و نیاز به تمرین گروهی ما خود را مجاب کرده ایم که این روش آموزش را بارها امتحان کنیم و از کارآمدی آن اطمینان حاصل کنیم.

همچنین با توجه به نیاز همه برای مقرون به صرفه بودن آموزش مجازی و همچنین در دسترس همگان بودن آن, این امر را نیز به عنوان مآموریت فرهنگی خود قبول کرده ایم و متعهد شده ایم که این امکان را برای همه و در تمام نقاط کشورمان ایجاد نماییم.

 

زبان برای ارتباطات بین افراد وآموزش زبان بر ارتباطات انسانی بنا شده است بنابراین موثرترین روش بادگیری زبان همانطور که زبان مادریمان را یاد گرفته ایم است, اما دوره ها و کتاب های آموزشی مزیت سرعت بخشیدن و هدفمند کردن آموزش را نیز به همراه دارند.

کلاس های مجازی ما با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا امکان برگزاری کلاس مکالمه زبان انگلیسی و همچنین آمادگی برای امتحان IELTS را ایجاد کرده است. برای برگزاری این کلاس ها بیش از پنج سال تحقیق, مطالعه و آزمون برگزاری کلاس (Pilot) انجام شده است.

در کلاس های مجازی این امکان ایجاد شده است که با حفظ ارتباطات انسانی از تکنولوژی برای نزدیک کردن انسانها و برداشتن موانع برای اشخاصی که به هر دلیلی دسترسی به کلاس های گروهی ندارند استفاده شود.

ما بر این باور هستیم که کلاس های ما تمام امکانات لازم برای آموزش و تدریس زبان انگلیسی، برای مکالمات روزمره و  دوره های آمادگی برای امتحانات آیلتس و تافل (IELTS,TOFEL,GRE,CPE,CAE,FCE) را مهیا می کند.

 

 

مأموریت فرهنگی ما

نوآوری

ما خود را متعهد کرده ایم که آموزش را از سیستم سنتی و محدود به مکان های خاص خارج کنیم و گستره دسترسی به آن را گسترش دهیم و به خانه و محل کار شما بیاوریم. در آموزش مکالمه و آیلتس با اولویت قراردادن ارتباطات انسانی و نیاز به تمرین گروهی ما خود را مجاب کرده ایم که این روش آموزش را بارها امتحان کنیم و از کارآمدی آن اطمینان حاصل کنیم.

همچنین با توجه به نیاز همه برای مقرون به صرفه بودن آموزش و نیز در دسترس همگان بودن آن, این امر را نیز به عنوان مآموریت فرهنگی خود قبول کرده ایم و متعهد شده ایم که این امکان را برای همه و در تمام نقاط کشورمان ایجاد نماییم.

پایبندی به اصول

ما خود را متعهد می دانیم که به اصول آموزش پایبند بمانیم و کیفیت آموزس را در اولویت قراردهیم و با پایبندی به اخلاقیات  در ارائه مشاوره، خدمات و آموزش ثابت قدم باشیم.

پرورش استعداد

ما متعهد می شویم که در آموزش شما با تکیه بر اصول بنیادی آموزش با ایجاد زمینه مساعد برای شکوفایی استعداد طبیعی شما برای یادگیری زبان انگلیسی شرایط لازم را ایجاد نماییم و از تکنولوزی در راستای شکوفایی هوش زبانی شما استفاده نماییم.

مشارکت

نتیجه مطلوب در آموزش زبان نتیجه مشارکت فعال شما در روند آموزش و ایجاد  ارتباط مؤثر در آموزش است،تعهد ما مهیا کردن رمینه مناسب برای داشتن تعامل کارآمد در خدمت آموزش شما و ایجاد شرایط لازم برای مشارکت فعال شما در روند آموزش است.

 

 wp rocket

برای امتیاز دادن به این مطلب روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین آرا ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۶

هنوز کسی به این مطلب رای نداده است. اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *