آزمون رسمی آیلتس در ایران

دوره ها و کلاس های مجازی مکالمه زبان انگلیسی اسریچو بر اساس استاندارد CEFR و با استفاده از سری کتاب های Speakout طراحی شده اند، بنابراین نتیجه کار در واقع تضمین شده است . کافی است بدون زحمت و دردسر های رفتن به کلاس حضوری از هرکجای ایران و با هر لباس و در هر زمانی که راحت هستید در کلاس مجازی زبان شرکت کرده و با تعدیل هزینه های آموزش زبان به هدف خود یعنی تسلط به زبان انگلیسی برسید.

کلاس ها کاملا مشارکتی بوده و تخته وایت برد مجازی دراختیار همه زبان آموزان قرار دارد. محتوای دیجیتال ارائه شده شما را از خرید کتاب نیز بی نیاز می سازد.اگر ترجیح میدهید وقت خود را بجای دوره های بلند مدت ، بر روی تمرین بیشتر متمرکز کنید میتوانید از دوره های فشرده و یا خصوصی بهره ببرید. با توجه به امکان شرکت در کلاس از هر کجایی که هستید، زمان و خستگی ناشی از رفت و آمد به کلاس حذف می شود و همچنین کسانی که دسترسی به آموزشکاه معتبر زبان انگلیسی ندارند و یا به خاطر شرایط شغلی مجبور به رفتن به مسافرت کاری هستند، می توانند بدون نگرانی در دوره های آموزشی و مستمر شرکت نمایند.

همچنین امکاناتی که آموزش مجازی زبان مهیا کرده است، امکان تمرین و تکرار مستمر و بالا بردن بهره وری در آموزش ایجاد شده است. در آموزش مجازی از آموزش غیر همزمان برای تدریس گرامر، تمرین مهارتهای خواندن، نوشتن و همچنین گوش کردن استفاده می شود (رجوع شود به محتوای تعاملی و آموزش تعاملی گرامر)، که امکان تکرار، تمرین و دوره کردن مهارت ها با رعایت اصولی آموزشی و با قابلیت چک کردن نتایج را دارد.