دوره های گروهی غیر حضوری مکالمه

بسیاری از متقاضیان آموزش زبان با هدف یادگیری صحبت کردن و مکالمه، زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند. بنابراین، آموزش مکالمه انگلیسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با این وجود ، صحبت کردن و مکالمه برای بسیاری از افراد یکی از سخت ترین قسمت های یادگیری زبان است. زبان‌آموزان هنگام مکالمه و صحبت‌کردن با مشکلات متعددی مواجه میشوند. مواردی نظیر ندانستن لغات و ساختارهای کافی، فراموش کردن ، نداشتن اعتماد به نفس لازم برای صحبت کردن به زبان جدید، دشواری در انتخاب واژگان و عبارات برای رساندن منظور خود، و بیشتر از همه، ترس از اشتباه کردن!

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی اسپریچو شامل دوره های از پیش طراحی شده با استفاده از کتابهای آموزشی بسیار موفقی هستند که در دانشگاه های معتبر دنیا نوشته شده اند. در این دوره ها با محوریت مکالمه هر چهار مهارت اصلی زبان (Reading ,Listening, Speaking Writing) آموزش داده میشود. همچنین این دوره ها منطبق با سطوح CEFR از A1 تا C2 می باشند. در کلاس های مکالمه انگلیسی و یا GE با محوریت مکالمه تمام مهارت ها به طور کامل آموزش داده می شوند و دوره های ما شما را (در صورتی که خودتان نیز زمان و انرژی لازم یادگیری را صرف این کار بکنید) حتی برای آزمون آیلتس آماده می کنند. تمام نیاز ها و تکنیک های مورد نیاز برای آزمون IELTS در دوره ها و به مرور تمرین می شود و در کنار آموزش زبان انگلیسی هر چهار مهارت (Speaking , Listening, Reading و Writing) کامل آموزش و تمرین می شود.

تدریس خصوصی آیلتس و مکالمه

دوره های خصوصی زبان انگلیسی به صورت اختصاصی فقط برای یک نفر تشکیل می‌شود بنابراین اهداف دوره می‌توانند از ارتقاء مهارت مکالمه، آماده شدن برای آزمون های بین‌المللی ،تقویت مهارت های شنیداری،نوشتاری و… باشند. لذا هدف گذاری و کتب دوره بسته به نیاز زبان آموز و پس از مشاوره و تعیین سطح تعیین می‌گردد.

کلاس های خصوصی به چند دلیل می‌توانند بازدهی بهتری داشته باشند. اول اینکه در صورت تمرین کافی زبان آموز خارج از کلاس (۱ تا ۴ ساعت برای هر جلسه) پیشرفت سریعتری در شما ایجاد می کنند، دیگر خصوصیت کلاس خصوصی تمرکز بر نیازها و نقاط ضعف زبان آموز است زیرا که مدرس تمام تمرکز خود را برای یک زبان آموز اختصاص می‌دهد. مزیت دیگر امکان طراحی دوره بسته به نیاز و روند یادگیری زبان آموز است.

 

قوانین دوره های خصوصی

۱.حداقل تعداد جلسات ۱۰ جلسه می‌باشد.

۲.هر زبان آموز مجاز است در هر ۱۰ جلسه یک جلسه از کلاس خود را کنسل نماید مشروط بر اینکه ۲۴ ساعت قبل از کلاس به آموزشگاه اسپریچو اطلاع دهد.

۳.زبان آموزان متعهد به حضور در کلاس ها راس ساعت مقرر است.

۴.ارزیابی پیشرفت به عهده مدرس است و بر اساس هدف و نیاز زبان آموز شفاهی یا کتبی خواهد بود.

۵.زبان آموزان متعهد به تسویه شهریه قبل از شروع کلاس ها است.

۶.شرط سنی حضور در کلاس‌های آموزشی بزرگسالان، ۱۸ سال تمام و  مدرک دیپلم به بالا است.

۷. در صورت انطباق دوره خصوصی با عمومی در پایان هر دوره (کتاب) یک امتحان جامع از زبان آموز به عمل می آید.

 

دریافت نوبت کلاس خصوصی آیلتس و یا مکالمه

در حال ریدایرکت کردن ...

کلاسهای غیر حضوری آیلتس

کلاس های غیر حضوری آیلتس برای آمادگی امتحان آیلتس در چهار سطح برگزار می شود که بسته به امتیاز مورد نیاز شما و سطح زبانی فعلی شما می توانید با شرکت در این دوره ها نمره مورد نظر در آن سطح را کسب کنید.

کلاس های غیر حضوری آیلتس

در این دوره ها مهارت ها و تکنیک های لازم برای کسب امتیاز بهتر در آیلتس آموزش داده و تمرین می شود.

برای کسب نمره آیلتس ۴٫۵ شما نیاز دارید که زبان آموزی در سطح B1 براساس CEFR یا پایان مقطع Pre-intermimediate باشید.

برای کسب نمره ۵٫۵ در امتحان آیلتس شما باید درسطح +B1 یا پایان مقطع Intermediat باشید.

اگر در سطح B2 به بالا یا همان Uper-intermediate باشید میتوانید انتظار نمره ۶٫۵ در آزمون آیلتس را داشته باشید.

و برای کسب نمره ۷ به بالا در آزمون آیلتس ,سطح زبانی شما باید C1 به بالا یا Advanceed باشد.

مطمئنا Score band های ذکر شده در بالا سطح زبانی شما را نشان میدهند ولی لزوما اگر شما یک زبان آموز در سطح UI باشید نمی توانید نمره ۶٫۵ آیلتس بگیرید و برای همین کلاسهای غیر حضوری آیلتس ما با در نظر گرفتن سطح زبانی شما با آموزش و تمرین مهارت های چهارگانه آیلتس شما را برای رسیدن به هدفتان یاری می کنند.

لذت شرکت گروهی در کلاس

شما در کلاسی واقعی شرکت خواهید کرد تا از تمام مزیت های یک گروه مانند مشاهده خطاها و روشد خود آگاه شوید.

حضور در کلاس از هر جا

بی نیاز از حضور فیزیکی میتوانید از هرجا در کلاس های خود حاضر شوید.

یادگیری عالی

با حضور در شرایط دلخواه خود و با کمک مربیان باتجربه کیفیت یادگیری شما را تضمین میکنیم.