مأموریت فرهنگی ما

نوآوری

ما خود را متعهد کرده ایم که آموزش را از سیستم سنتی و محدود به مکان های خاص خارج کنیم و گستره دسترسی به آن را گسترش دهیم و به خانه و محل کار شما بیاوریم. در آموزش مکالمه و آیلتس با اولویت قراردادن ارتباطات انسانی و نیاز به تمرین گروهی ما خود را مجاب کرده ایم که این روش آموزش را بارها امتحان کنیم و از کارآمدی آن اطمینان حاصل کنیم. همچنین با توجه به نیاز همه برای مقرون به صرفه بودن آموزش و نیز در دسترس همگان بودن آن, این امر را نیز به عنوان مآموریت فرهنگی خود قبول کرده ایم و متعهد شده ایم که این امکان را برای همه و در تمام نقاط کشورمان ایجاد نماییم.

پایبندی به اصول

ما خود را متعهد می دانیم که به اصول آموزش پایبند بمانیم و کیفیت آموزس را در اولویت قراردهیم و با پایبندی به اخلاقیات  در ارائه مشاوره، خدمات و آموزش ثابت قدم باشیم.

پرورش استعداد

ما متعهد می شویم که در آموزش شما با تکیه بر اصول بنیادی آموزش با ایجاد زمینه مساعد برای شکوفایی استعداد طبیعی شما برای یادگیری زبان انگلیسی شرایط لازم را ایجاد نماییم و از تکنولوزی در راستای شکوفایی هوش زبانی شما استفاده نماییم.

مشارکت

نتیجه مطلوب در آموزش زبان نتیجه مشارکت فعال شما در روند آموزش و ایجاد  ارتباط مؤثر در آموزش است،تعهد ما مهیا کردن رمینه مناسب برای داشتن تعامل کارآمد در خدمت آموزش شما و ایجاد شرایط لازم برای مشارکت فعال شما در روند آموزش است.

 

 

برای امتیاز دادن به این مطلب روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین آرا ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

هنوز کسی به این مطلب رای نداده است. اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *